06/09/2018

Kupiec – kooperacja w kategorii metal

Firma ALREC IN- STORE Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

(miejsce pracy: Łódź)

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za zarządzanie kategoriami zakupowymi na poziomie Grupy, głównie zorientowane na półwyroby z metalu
• Definiowanie i wdrażanie strategii doboru i rozwoju dostawców dla powierzonych kategorii
• Zarządzanie dostawcami pod kątem jakości, terminowości dostaw oraz cen, jak również możliwości technologicznych celem zapewnienia krótkiego czasu produkcji
• Analiza ofert z zastosowaniem podejścia TCO (Total Cost of Ownership), wypracowanie transparentnych modeli kosztowych z dostawcami
• Aktywny udział w projektach rozwoju nowych produktów dla klientów firmy Alrec
• Prowadzenie skutecznych negocjacji warunków współpracy i umów handlowych

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu kategoriami zakupowymi w firmie produkcyjnej
• Znajomość zagadnień związanych z zakupami strategicznymi dla produkcji
• Znajomość rynku dostawców z branży metalowej i technologii przetwórstwa/obróbki blachy stalowej, profili zamkniętych, profili aluminiowych
• Gotowość do częstych podróży służbowych
• Umiejętność czytania rysunków technicznych, specyfikacji produktów, wymagań jakościowych
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office i doświadczenie w pracy z systemami ERP
• Prawo jazdy kat.B

oferujemy:
* Zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
* Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
* Dużą samodzielność na stanowisku
* Możliwość zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji w szybko rozwijającej się organizacji

List motywacyjny i CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@alrec.com z nagłówkiem:

Kupiec - kooperacja w kategorii metal

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu użycia ich w procesie rekrutacji, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Contact information:
HR
511-738-753
rekrutacja@alrec.com